Masaż mięśni kręgosłupa, regulacja stawów – nowość w gabinecie MULTICARE w Mszanie Dolnej!

Nawiązaliśmy współpracę z specjalistą w masażu mięśni kręgosłupa, stawów i usuwaniu dolegliwości z tym związanych. Zabiegi mogą być łączone z akupresurą stóp, co pozwala jeszcze dokładniej ustalić przyczyny dolegliwości.

Terapia manualna, wykonywana według metody nieinwazyjnej chiropraktyki i pozwala rozwiązać wiele pozornie nierozwiązywalnych problemów zdrowotnych.

To co odróżnia to działanie od większości gabinetów fizykoterapeutycznych to całościowe (holistyczne) podejście do zagadnienia procesu leczniczego. Wyjątkowe i bezbolesne zabiegi już od jakiegoś czasu doceniają Pacjenci z Mszany Dolnej i okolic.

Podczas jednego spotkania w  gabinecie, skorzystają Państwo jednocześnie z metod medycznych, standardowych zabiegów fizykoterapeutycznych oraz skutecznych metod naturalnych. W niektórych przypadkach uzupełnieniem zabiegów manualnych jest saria zabiegów z wykorzystaniem platformy Shumann 3D Platte.

W naszym gabinecie można teraz skorzystać z wielu pojedynczych zabiegów fizykoterapeutycznych, a także zaawansowanych wieloczynnikowych zabiegów zdrowotnych. Zabiegi opierają się o jednoczesne działanie w obszarach fizjoterapii i terapii naturalnych.

Regulacja chiropraktyczna wszystkich stawów, ze szczególnym uwzględnieniem stawów kręgosłupa – usuwanie:  dolegliwości bólowych kręgosłupa, rwy kulszowej, udowej, barkowej, dyskopatii, korzonków, korygowanie pozostałych dolegliwości bólowych pozornie nie związanych z kręgosłupem, korekcja wad postawy dzieci i dorosłych.

Jak umówić się na wizytę? Zadzwoń i ustal najbliższy wolny termin!

Do pełnej poprawy zdrowia potrzeba najczęściej od 3 do 5 zabiegów.

Call Now ButtonZadzwoń